środa, 30 listopada 2016

☃ zimowa aura ☃


Za oknem powoli robi się biało z czego niezmiernie się cieszę, ostatecznie zima bez śniegu to nie zima. Prawdę mówiąc marzą mi się białe święta 🎄, których nie doświadczyłam już od bardzo dawna. Zainspirowana obecną pogodą sięgnęłam po stare zdjęcia z piękną zimową aurą. 

wtorek, 22 listopada 2016

AMC Pure Pigment 💎


Dziś przychodzę do was z moją największą miłością, czyli pigmentami firmy INGLOT. Według mnie są to obecnie najlepsze sypkie cienie jakie można tylko dostać. Jeśli jesteście ciekawi co czyni je tak wyjątkowymi to zapraszam dalej ...

poniedziałek, 21 listopada 2016

50 twarzy Bartka #3


Miał być dzisiaj makijaż, ale wyszedł ZONK ... a właściwie to Troll. Chwilowo opuściła mnie wena, a w to miejsce wkradł się chochlik zwany bólem głowy oraz jego siostra chimera ... także towarzystwo idealnie nadające się do dzisiejszego 
tematu jakim jest Skalny Troll.

 💀💀💀

sobota, 19 listopada 2016

50 twarzy Bartka #2


Druga, a właściwie trzecia charakteryzacja z serii, w której oszpecam swojego kochanego i niezwykle cierpliwego męża. Tym razem jest to potwór z bagien. 

 💀💀💀


piątek, 18 listopada 2016

Zestaw GOLDEN ROSE 💋


Dziś świeża dawka kosmetyczna. 

Kosmetyki otrzymałam od Golden Rose jako nagrodę za udział oraz zajęcie drugiego miejsca w konkursie "Zaszalej Andrzejkowo". 💄

I'm so HAPPY!!! 

Po otworzeniu paczki moim oczom ukazało się o to śliczne pudełeczko. Wizualny efekt jest dla mnie bardzo ważny, więc tym bardziej
 doceniam zarówno wewnętrzny ...

wtorek, 15 listopada 2016

Magia kolorów ... eyelinery INGLOT i ich niesamowite wykończenie 😍


Niebawem Andrzejki, a zaraz po nich Sylwester i karnawał ... czyli świetne okazje na nie codzienne i kolorowe małe dzieła sztuki. Fenomenalny i zarazem dopełniający efekt makijażu mogą zapewnić kolorowe eyelinery firmy INGLOT
 

niedziela, 13 listopada 2016

LATA 20ste


Lata 20ste stanowiły niezwykle przełomowy moment w życiu każdej kobiety, zwłaszcza w dziedzinie makijażu. Stereotypy zostały odrzucone, a ich miejsce zastąpiły seksapil i frywolność. Kobiety zaczęły stawiać na zdecydowany i mocny makijaż, który wykonywany był również w miejscach publicznych jako rodzaj protestu i podkreślenia kobiecej niezależności.

sobota, 12 listopada 2016

Dary jesieni ... w oczekiwaniu na cud


Okres oczekiwania na cud narodzin, jest to jeden z najwspanialszych momentów w życiu, każdej kochającej mamy. Nic dziwnego, że wiele kobiet pragnie uwiecznić ten cudowny stan. Osobiście jestem wielbicielką brzuszków.

piątek, 11 listopada 2016

Wspomnienie lata ...


Za oknem klimat jesienno-zimowy, a ja dziś pragnę wrócić do ciepłych i słonecznych dni, kiedy narzekaliśmy jak to jest nam gorąco ... jak oślepia nas słońce. Umożliwiają mi to między innymi moje prace fotograficzne, którymi pragnę się z wami podzielić. 
Poznajcie Panią Sylwię jedną z moich tegorocznych letnich gwiazd oraz jej prześliczną córkę, która wystąpiła na sesji gościnnie.

ZOMBIENa co dzień zajmuje się przede wszystkim makijażem, nie stronię mimo to od charakteryzacji i chociaż nie mam doświadczenia w ich tworzeniu to i tak uwielbiam kreować nowe, niekonwencjonalne, czasem straszne, a czasem wręcz przeciwnie bardzo barwne postacie. Dziś przedstawiam wam Agnieszkę w jednej z moich charakteryzacji tym razem mniej strasznych.

czwartek, 10 listopada 2016

Zestaw NANSHY


Dziś przychodzę do was z recenzją zestawu produktów Nanshy, które otrzymałam od sklepu Ladymakeup jako nagrodę za wygraną w konkursie o tematyce halloweenowej.